Tatile Giderken Köpeğimi Nereye Bırakabilirim?

Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile beraber havaların ısınması ve kışın yoğun çalışma temposunun yerini yavaş yavaş deniz ve kum özlemine bırakması ile beraber tatil programlarını yapmaya başlayan hayvanseverlerin tereddüt ettiği noktaların başında hiç şüphesiz tatilleri esnasında dostlarını nereye emanet edebilecekleri gelir.

Tatile giderken köpeğinizi profesyonel, deneyimli ve yenilikçi bir köpek oteline emanet ederek fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının uzman bakış açısı ve dokunuşuyla eksiksiz bir şekilde karşılandığından emin olabilirsiniz.

Minik dostlarımızın konforu, mutluluğu ve sosyal gelişimi düşünülerek Reşadiye’de 6 dönümlük arazi üzerine inşa edilen Loyal Friend, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da ailesi tatildeyken hemcinsleri ile zaman geçirmek ve eğlenmek isteyen minikleri bekliyor.

Neden Loyal Friend Köpek Oteli?

Hayatınızın renk ve neşe kaynağı dostunuzu Loyal Friend’e emanet etmeniz için 5 iyi neden:

Profesyonel Eğitmenler ve Uzman Personel:

Loyal Friend’de dostlarımızla yalnızca profesyonel eğitmenler ve uzman personel iletişime geçiyor, her bir dostumuza özel olarak programlanan egzersiz ve oyunlar esnasında dostlarımızın fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının profesyonel bir bakış açısı ve dokunuşla bütünüyle karşılanmasını hedefliyoruz.

Dostumuza Özel Egzersizler ve Oyunlar:

Otelimizde misafir olduğu süre boyunca dostlarımızın egzersiz ve oyun programını mensup olduğu ırka, fiziksel özelliklerine ve alışkanlıklarına bağlı olarak organize ediyor, egzersizler ile dostlarımızın formlarını korurken uygun oyun gruplarında dahil olacakları oyunlar ile sosyal becerilerini ve adaptasyon yeteneklerini geliştirmelerini hedefliyoruz.

7/24 Veteriner Desteği:

Dostlarımızın herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına otelimizden misafir olmadan önce onlar hakkında tüm detayları (alerjisi olduğu besinler ya da hoşlanmadığı davranışlar vb.) öğrenmeye çalışıyor fakat karşılaşılması muhtemel olası sorunların önüne geçmek ve en önemlisi rutin kontrolleri yönetmek adına 7/24 veteriner desteği noktasında hassasiyet gösteriyoruz.

Düzenli Denetim ve %100 Hijyenik Otel Odaları:

Loyal Friend’e oyun ve egzersiz alanları, dostlarımızın konakladığı odalar ve zaman geçireceğiz tüm alanlar düzenli olarak denetimden geçirilir ve her gün dezenfekte edilerek %100 hijyen sağlanır.

Deneyim ve Sistematik Çalışma:

Dostlarımızın beslenme, bakım ve eğitim süreçlerini profesyonel ve uzman dokunuşla aksatmadan yönetiyor, otelimizde uzun yıllardır dostlarımızı ağırlamanın getirdiği deneyimi yenilikçi bakış açımız ile birleştirerek fark yaratıyoruz.

Köpeğim Loyal Friend’de Nasıl Vakit Geçirecek?

Minik dostlarımız Loyal Friend’de misafir oldukları süre boyunca uzman eğitmenler ve personel tarafından belirlenen programa uygun şekilde her gün ortalama 4 kez düzenli olarak egzersiz ve oyun alanlarında vakit geçiriyor.

Dostlarımız zaman zaman uzman eğitmenlerimiz ile bire bir egzersizler yaparken programına uygun bir şekilde belirli aralıklarla da oyun gruplarında hemcinsleri ile eğleniyor.

Oyun gruplarını belirlenirken dostumuzun ırkı, sosyal becerileri ve hoşlandığı ve hoşlanmadığı davranışları dikkate alıyor, oyun esnasında dostlarımızı sürekli gözlemleyerek sosyal becerilerini ve adaptasyon yeteneklerini desteklemeyi hedefliyoruz.

Yine Loyal Friend’e dostlarımızın beslenme, egzersiz ve tuvalet ihtiyacı eksenindeki ihtiyaçlarını disipline ediyor, böylelikle doğru anda dinlenme doğru anda egzersiz ile efektif bir rutin oluşturuyoruz.

Otelinizde Küçük ve Büyük Irklar İçin Ayrı Konaklama Var Mı?

Evet, Loyal Friend’de istisnasız tüm dostlarımız özeldir ve misafirimiz oldukları süre boyunca her an gözetim altında tutularak egzersiz, oyun ve dinlenme alanlarında ırklarına ve davranışlarına göre ayrıştırılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Rezervasyon
Hemen Bilgi Al !