Pomeranian Boo

Pomeranian Boo

Sevimli ve merak dolu bakışlarının yanı sıra parlak ve yumuk yumuk tüyleri ile dikkatimizi çeken Pomeranian Boo köpek ırkının kökeni Almanya’nın Pomeranya bölgesine dayanır. 

Süs köpekleri içerisinde en az Toy Poodle ve Maltese Terrier kadar popüler olan Pomeranian dostlarımızın bu denli tercih edilen bir köpek ırkı olmasının arkasında hiç şüphesiz salt fiziksel özellikler yoktur.

Pomeranian Boo

Pomeranian Dostlarımızı Otelimizde Ağırlıyoruz !

6 dönümlük oldukça geniş bir arazide tümüyle köpek dostlarımızın konforu ve mutluluğu dikkate alınarak dizayn edilen, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenen, istisnasız her gün en ufak bir nokta dahi atlatmadan dezenfekte edilen, 7/24 veteriner hizmeti bulunan ve dostlarımızın yalnızca uzman eğitmenler ile vakit geçirdiği köpek otelimizde Pomeranian Boo dostlarımızı da ağırlıyor, onlara yokluğunuzu hissettirmemek adına elimizden geleni yaparken hemcinsleriyle vakit geçirerek sosyalleşmelerini ve beslenmeden tuvalet ihtiyacına kadar günlük yaşantılarını disipline etmelerini sağlıyoruz. 

Bu Konulara da Göz Atmak İsteyebilirsin !

Neden Loyal Friend Köpek Oteli ?

Dostlarımız Köpek Otelimizde Nasıl Zaman Geçiriyor ?

Köpek Kreşi Dostlarımız İçin Neden Önemli ?

Loyal Friend Köpek Oteli ve Pansiyonu'nun rengarenk bahçesi.

Hayatın akışı içerisinde iş ya da özel hayatımızdaki yoğunluğa bağlı olarak köpeğimize yeterli ölçüde vakit ayıramayabiliriz ve bu gibi durumlar, yüksek enerjisi ile süs köpekleri içerisinde ayrı bir yere sahip olan Pomeranian dostlarımızın egzersiz ihtiyacını karşılayabilmesini engeller.

Özellikle diğer köpek ırklarıyla anlaşabilmesi adına bol bol sosyalleşmeye ihtiyaç duyan ve yalnız kalmayı pek de sevmeyen Pomeranian Boo dostlarımız için en iyi seçenek güvenilir ve profesyonel bir köpek otelidir. 

Köpek otelimizde dostlarımıza özel odalarımız ile onları güvenilir ortamlarda ağırlıyoruz.

Siz de hayatınıza renk ve neşe katan dostlarınızı tecrübesi, çalışma sistematiği ve özel konaklama ve eğitim alanlarıyla fark yaratan güvenilir bir köpek oteline emanet etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Loyal Friend ile hemen iletişime geçmek ! 

Pomeranian Boo apartmanda beslenir mi ?

Süs köpekleri içerisinde merak dolu bakışları, neşeli hareketleri ve yavruluk döneminde doğru koşullarda kolay eğitilebilmesi ile Pomeranian Boo köpekler, fiziksel özellikleri, karakteristik yapısı, ailesine bağlılığı ve nispeten kolay bakımı ile apartmanda beslenebilir. 

Pomeranian Boo çok tüy döker mi ?

Pürüzsüz tüyleriyle ilk bakışta dikkatimizi çeken Pomeranian Boo dostlarımızın tüyleri düzenli fırçalandığı takdirde büyük ölçüde tüy dökme problemi ile karşılaşmayız. Nitekim bu durum, Pomeranian köpeklerin apartmanda beslenmeye uygun bir ırk olduğuna işaret eden noktalardan biridir.

Pomeranian Boo ne kadar büyür ?

Genellikle 7 – 10 aylık olduğunda erişkinlik düzeyine ulaşan Pomeranian Boo köpeklerin boyları 18 – 30 cm. arasında değişkenlik gösterir. Dolayısıyla Pomeranian dostlarımızın büyüme sürecinin maksimum 10 ay devam edeceğini ve yine uç noktada boyunun 30 cm.’i yakalayabileceğini ifade etmemiz mümkündür.

Pomeranian Boo soğuğa dayanıklı mı ?

Çift katmanlı kürke sahip olan Pomeranian Boo köpekler, diğer birçok ırka kıyasla soğuğa dayanıklıdır. Kürk yapısına rağmen Pomeranian dostlarımız soğuk kış gecelerini sıcak bir ortamda geçirdiğinden emin olmamız gerekir. Aksi halde köpeğimiz birçok sağlık sorunu ile karşı karşıya kalacaktır. (Daha Fazlası İçin; Köpekler Üşür mü ? – Köpeğimi Soğuktan Nasıl Korurum ?)

Pomeranian Boo büyüyor mu ?

Popüler süs köpeklerinden biri olan Pomeranian Boo, diğer tüm köpek ırkları gibi düzenli bir büyüme eğrisine sahiptir fakat bu büyüme, genellikle 7 – 10 aylık dönem sonunda ortadan kalkar. Pomeranian Boo dostlarımızın boyu dişi ya da erkek fark etmeksizin 18 – 30 cm. arasında değişkenlik gösterirken ağırlığı ise 1 – 3 kg. bandındadır. 

Pomeranian Boo evde yalnız kalabilir mi ?

Hareketli ve enerjik bir ırk olan Pomeranian Boo’lar, sahibine ve ailesine düşkün köpek ırkları olması dolayısıyla yalnızlığı sevmezler ve bu yönleri ile Pomeranian dostlarımızın uzun süre evde yalnız kalmaması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Rezervasyon
Hemen Bilgi Al !