Köpek Oteli

Firmamız bünyesinde sunduğumuz temel hizmetlerden biri olan köpek oteli ile sizlerin yokluğunda dostlarımızın başta beslenme, sosyalleşme, egzersiz ve tuvalet olmak üzere tüm ihtiyaçlarını karşılıyor, hemcinsleriyle güvenilir ortamlarda ve uzman eğitmen gözetiminde keyifli vakit geçirmesini sağlayarak yokluğunuzu mümkün ölçüde hissetmemesinin önüne geçmeye çalışıyoruz.

Köpeklerde fazla yemek zaman zaman kusmaya neden olabilir.

Köpeklerde Beslenme

Köpeklerde halsizlik, hastalıkların temel semptomlarından biridir.

Köpeklerde Eğitim

Köpeklerde ateş ve halsizlik birlikte görüldüğü takdirde

Köpeklerde Hastalıklar

Köpek Otelimizde Nelere Dikkat Ediyoruz ?

Köpek otelimizde dostlarımıza kaliteli, güvenilir ve konforlu bir hizmet sunabilmek adına dikkat ettiğimiz iki temel nokta; sevgi ve profesyonellik kavramlarının tüm gerekliliklerini yerine getirmek olarak ifade edilebilir.

Dostlarımızın beslenme, tuvalet, uyku, sosyalleşme, egzersiz vb. tüm ihtiyaçlarında onlara sevgi ile yaklaşıyor, profesyonel eğitmenlerimiz ile dostlarımızın bizimle konakladıkları süre boyunca eğitim süreçlerine destek olarak sosyal yaşam içerisinde aktif rol alabilecek düzeye gelmelerini hedefliyoruz.

Köpek Otelinizde 7/24 Veteriner Bulunuyor Mu ?

Olası rahatsızlıklar ve olumsuzluklara karşı köpek otelimizde 7/24 veteriner bulunduruyor, dostlarımızı sizlere sağlıklı bir şekilde teslim edebiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Köpek Otelinde Köpeğin Nasıl Vakit Geçirecek, Otelde Hangi Aktiviteler Mevcut ?

Dostlarımız onlara özel tasarlanan güvenilir egzersiz ve eğitim alanlarında köpek eğitimi konusunda uzmanlaşmış olan personelimiz ile vakit geçirecek, otelimizde konakladığı süre boyunca egzersiz ihtiyaçları tümüyle ve günlük periyotlarla karşılanacaktır. 

Dostlarımızın bu aktivitelerin bir kısmını yalnızca eğitmenimizle gerçekleştirirken bir kısmını da hemcinsi ya da hemcinsleri ile gerçekleştirerek sosyalleşme yetisini geliştirir.

Köpek Oteli Hangi Kurum Tarafından Denetleniyor, Herhangi Bir Ruhsatlandırma İşlemi Yapılıyor Mu ?

Otelimiz Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen personel aracılığıyla düzenli olarak denetleniyor ve başarılı bir denetleme süreci sonrasında da köpek oteli ruhsatı alarak faaliyetlerini devam ettiriyor.

Köpeğim Yalnız Mı Konaklıyor Yoksa Başka Köpeklerle Bir Arada Mı Kalıyor ?

Otelimizde konaklayan dostlarımızın tümü kendine özel alanlarda konaklıyor ve dinlenme, beslenme ya da tuvalet ihtiyaçları esnasında hiçbir şekilde hemcinsleri ile bir arada bulunmuyor. 

Bir önceki paragraflarda da ifade edildiği gibi dostlarımız egzersiz ve sosyalleşme eğitimleri esnasında zaman zaman bir araya getirilerek kaynaşmaları sağlanıyor, bu bir araya gelme de güvenilir ortamlarda, profesyonel eğitmen gözetiminden gerçekleşiyor.

Köpek eğitiminde eğitim alanının etkisi nedir ? Doğru eğitim alanı nasıl olmalıdır ?

Köpek eğitimi ile ilgili eğitmenin rolüne değindikten sonra eğitim sürecinde etki sahibi olan eğitim alanından da bahsetmek gerekir. Eğitim alanıyla ilgili temel nokta; alanın köpeğin dikkatini dağıtmayacak şekilde dizayn edilmesi gerektiğidir. Bunun yanında eğitim alanında köpeğin mutlu ve eğitime hazır olması da önemlidir.

Uzmanların bu noktada dikkat etmesi gereken bir denge; köpeklerin sürekli olarak sessiz bir ortamda eğitilmemeleri, dönem dönem de gürültülü ortamlarda eğitime tabi tutulması gerektiğidir. Bunun nedeni; köpeğin, zaman zaman da olsa dikkat dağıtıcı ortamlarda odağını arttırmayı sağlamak olarak ifade edilebilir.