Köpek Oteli Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Köpek dostlarımız hiç şüphesiz yaşamımızda yeri doldurulmaz bir boşluğa sahiptir ve çoğu zaman sosyal yaşamımızı dizayn ederken dostlarımızın alışkanlıkları, beslenme ve eğitim programları gibi etkenleri de dikkate alır, bir açıdan yaşamımızı onlara göre dizayn etme gayreti içerisine gireriz

'Köpek oteli seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?' sorusunun yanıtı Loyal Friend'de.

Zaman zaman elimizde olmayan nedenlerle dostlarımızdan uzak kaldığımız anlar olabilir ve bu durum şüphesiz onların sağlığı, beslenmesi ve bakımı noktasında birtakım riskleri de beraberinde getirir. Nitekim bu ihtiyacı giderebilecek ve dostlarımızın bakım, beslenme ve eğitim süreçlerine üstlenebilecek olan köpek otelleri ve pansiyonları mevcuttur.

Köpek kreşi hizmetimizi tercih ederek dostlarınızı güvenilir ellere emanet edin.

Köpek oteli ve pansiyonu, firmamızın hizmet alanlarından biri olup, firmamız gerek kurumsal bakış açısı gerekse de otel programı ile uzun yıllardır sektöre yön veren bir konumda bulunur

Peki, dostlarımızı emanet edebileceğimiz, onların tuvalet ihtiyacından beslenme ihtiyacına kadar birçok gereksinimini karşılamasını beklediğimiz köpek oteli için seçim yaparken nelere dikkat etmeli, hangi şartları aramalıyız ? 

Köpek otelimizde dostlarımızın her biriyle özel olarak ilgileniyoruz.

Bu yazımızda Loyal Friend olarak ‘Köpek oteli seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?’ sorusunun yanıtını detaylarıyla vermeye çalıştık.

Profesyonel Ekip, Kurumsal Bakış Açısı ve Sistematik Çalışma

Firmamız, köpek oteli ve pansiyonu kapsamında sunduğu hizmette temel itibariyle; 

7/24 Veteriner Hizmeti : Otelimizde, dostlarımızla ilgili karşılaşılması muhtemel problemlerin önüne geçmek ve rutin kontrol süreçlerimizi yönetmek adına veterinerimiz bulunuyor, olası anlık problemlerde dostlarımıza doğrudan müdahale ederek herhangi bir aksiliğe zemin vermemek noktasında hassas davranıyoruz.

Beagle köpek ırkının egzersiz ve eğitim süreçleri kesinlikle aksatılmamalıdır.

Sistematik Çalışma : Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren ekibimiz sahip olduğu tecrübe ve teknik birikim ile sistematik bir çalışma programı benimsiyor, dostlarımızın beslenme, eğitim ve bakım süreçlerini aksatmadan yönetiyor.

Profesyonel Eğitmenler : Profesyonel eğitmenlerimiz, dostlarımızı günlük olarak onlara özel hazırlanan eğitim alanlarına çıkartıyor ve sürekli egzersiz ile formda kalmalarını sağlarken çevre ile etkileşime geçerek sosyal gelişimlerinin sekteye uğramamasının önüne geçiyor.

Tuvalet eğitiminde sevecen ve sabırlı olunması gerekir.

Özel İlgi : Loyal Friend’de bizlerin misafiri olan dostlarımızın her biriyle tek tek ilgileniyor, günde en az bir kez sizlere dostumuzun video ve fotoğrafını göndererek mutlu ve güven içerisinde olduğunun haberini veriyoruz.

Düzenli Denetim : Otelimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetleniyor ve faaliyet sertifikası alarak hizmetine devam ediyor. Dolayısıyla köpek oteli seçerken aranması gereken şartların başında da bu sertifika geliyor.

Köpeklerde sık görülen hastalıklardan biri de kulak enfeksiyonudur.

% 100 Hijyen : Dostlarımızın konaklayacağı, besleneceği ve egzersiz yapacağı alanlar personelimiz tarafından % 100 hijyen kavramına uygun olarak temizleniyor.

Dostumuza Uygun Egzersiz : Dostumuzun mensup olduğu ırka ve fiziksel özelliklere bağlı olarak egzersiz programları düzenliyor, bizimle olduğu süre boyunca forma girmesini ya da formda kalmasını sağlıyoruz.

Görüldüğü üzere köpek oteli seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta mevcuttur ve bu noktaların herhangi birinden ödün vermek, dostumuzun sağlığı üzerinde doğrudan etkili olacağından dolayı seçim noktasında mümkün olduğunca hassas davranılması gerekir.

Loyal Friend, bir önceki satırlarda sıralanan süreçlerin tümünü hassasiyetle yürütmekte, dostlarımızı bize emanet ettiğiniz süre boyunca sizlerin yokluğunu mümkün olduğunca hissettirmemeye çalışıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bilgi Al !
WhatsApp WhatsApp Rezervasyon