Loyal Friend » Köpek Oteli

Köpek Oteli

İnsan yaşantısının vazgeçilmezlerinden biri ve hayatımıza neşe kaynağı olan dostlarımızı, İstanbul Çekmeköy’deki köpek oteli tesisimizde misafir ediyor, dostlarımıza eğlenceli anlar yaratıyor, içerisinde dostlarımızın keyifli dakikalar geçirmesi için tasarlanan oyun parkuru, dinlenme alanı olarak kullanılan kapalı alanlar, antrenman sahası ve eğitim parkurunun bulunduğu tesisimizde, dostlarımızı profesyonel ekibimiz aracılığıyla ağırlayarak, onları güvenilir ve sıcak bir yuvaya emanet ettiğinizi sizlere hissettiriyoruz.

Loyal Friend bünyesinde sunulan köpek oteli hizmetinde dikkate aldığımız ve hizmet standartlarımızı inşa ettiğimiz temel faktörler;

  • Dostlarımızı kafes sisteminden uzak tutarak, bize emanet edildiği süre boyunca onlara keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşatmak.
  • Alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile dostlarımızı mümkün ölçüde evlerindeki rahatlığa ulaştırmak ve dostlarımızın, bize emanet ettiğiniz süre boyunca sizin yokluğunuzu hissetmemelerini sağlamak.
  • Tesisimiz içerisinde tasarlanan kapalı alanlarda dostlarımızın rahatça dinlenmesini sağlamak.

Dostlarınızı Emanet Edebileceğiniz Güvenilir Bir Aile : Loyal Friend

Köpek pansiyonu hizmeti kapsamında bizlere emanet ettiğiniz dostlarınızı ailemizden bir parça olarak görüyor, bu çerçevede bir bakış açısıyla; onlara ev ortamının rahatlığı ve mutluluğunu yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sektörel tecrübesi ve alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile güvenilir köpek oteli kapsamında sektöre yön veren bir konumda olmanın gururunu yaşayan firmamız, dostlarımızın mutluğu üzerine tasarlanmış geniş bir tesis ile deyim yerindeyse onlara özel bir dünya sunuyor, bizimle olduğu süre boyunca tüm dikkat ve özenimizi dostlarımıza veriyoruz.

Günün en verimli saatlerini oyun parkuru ya da antrenman sahamızda hemcinsleriyle geçiren dostlarımız, uzman ekibimiz tarafından sürekli olarak gözlemlenerek, ortaya çıkması muhtemel olumsuzluklara karşı önlem alıyor, ailemizin yeni üyelerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan alanlarda, dostlarımızı ‘Köpek beslenmesinde dikkat edilmesi gerekenler ?‘ sorusunun yanıtı kapsamında uzmanlık kazanmış ekibimiz kontrolünde besliyoruz.

Köpek Oteli Fiyatları

Hiç şüphesiz yaşamımızın en değerli varlıklarından biri olan dostumuzu emanet edeceğimiz köpek otelini seçerken dikkate aldığımız faktörlerden biri de fiyatlandırmadır.

Firmamız kurumsal ve profesyonel kimliğinin getirdiği avantajları köpek oteli fiyatlarına da yansıtıyor, sezonluk indirimleri ile profesyonel ve güvenilir köpek oteli hizmetinin yanı sıra avantajlı fiyatı ile de ön plana çıkmanın mutluluğunu yaşıyor.

Konaklama süresine bağlı değişkenlik gösteren fiyatlarımızla ilgili bilgi almak adına tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek !