Loyal Friend » Köpek Oteli

Köpek Oteli

İnsan yaşantısının vazgeçilmezlerinden biri ve hayatımıza neşe kaynağı olan dostlarımızı, İstanbul Çekmeköy’deki köpek oteli tesisimizde misafir ediyor, dostlarımıza eğlenceli anlar yaratıyor, içerisinde dostlarımızın keyifli dakikalar geçirmesi için tasarlanan oyun parkuru, dinlenme alanı olarak kullanılan kapalı alanlar, antrenman sahası ve eğitim parkurunun bulunduğu tesisimizde, dostlarımızı profesyonel ekibimiz aracılığıyla ağırlayarak, onları güvenilir ve sıcak bir yuvaya emanet ettiğinizi sizlere hissettiriyoruz.

Loyal Friend bünyesinde sunulan köpek oteli hizmetinde dikkate aldığımız ve hizmet standartlarımızı inşa ettiğimiz temel faktörler;

  • Dostlarımızı kafes sisteminden uzak tutarak, bize emanet edildiği süre boyunca onlara keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşatmak.
  • Alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile dostlarımızı mümkün ölçüde evlerindeki rahatlığa ulaştırmak ve dostlarımızın, bize emanet ettiğiniz süre boyunca sizin yokluğunuzu hissetmemelerini sağlamak.
  • Tesisimiz içerisinde tasarlanan kapalı alanlarda dostlarımızın rahatça dinlenmesini sağlamak.

Dostlarınızı Emanet Edebileceğiniz Güvenilir Bir Aile : Loyal Friend

Köpek pansiyonu hizmeti kapsamında bizlere emanet ettiğiniz dostlarınızı ailemizden bir parça olarak görüyor, bu çerçevede bir bakış açısıyla; onlara ev ortamının rahatlığı ve mutluluğunu yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sektörel tecrübesi ve alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile güvenilir köpek oteli kapsamında sektöre yön veren bir konumda olmanın gururunu yaşayan firmamız, dostlarımızın mutluğu üzerine tasarlanmış geniş bir tesis ile deyim yerindeyse onlara özel bir dünya sunuyor, bizimle olduğu süre boyunca tüm dikkat ve özenimizi dostlarımıza veriyoruz.

Günün en verimli saatlerini oyun parkuru ya da antrenman sahamızda hemcinsleriyle geçiren dostlarımız, uzman ekibimiz tarafından sürekli olarak gözlemlenerek, ortaya çıkması muhtemel olumsuzluklara karşı önlem alıyor, ailemizin yeni üyelerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan alanlarda, dostlarımızı ‘Köpek beslenmesinde dikkat edilmesi gerekenler ?‘ sorusunun yanıtı kapsamında uzmanlık kazanmış ekibimiz kontrolünde besliyoruz.

Köpek Oteliniz Ruhsatlı mı, Düzenli Olarak Denetleniyor Mu ?

Köpek otelimiz Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ruhsatlandırılmış olup periyodik denetlemelerden sürekli olarak başarı ile geçmekte ve faaliyetlerine tümüyle devletçe yetkilendirilen kurumların izni ve bilgisi dahilinde devam etmektedir.

Köpek Otelinizde 7/24 Veteriner Hizmeti Mevcut Mu ?

Otelimizde konaklayan dostlarımızın sağlığı ile ilgili ani gelişen durumlara doğrudan müdahil olmak ve sürekli takip altında tutulması gereken dostlarımızın kontrollerini aksatmamak adına otelimizde 7/24 veteriner hizmeti bulunduruyor, dostlarımızın sağlığını her şeyden çok önemsiyoruz.

Pansiyonunuzda Küçük ve Büyük Köpek Irkları İçin Ayrı Konaklama Yeriniz Var Mı ?

Otelimizde dostlarımızı fiziksel özelliklerine göre gruplandırmakta ve daha hassas durumları kontrol altına almak adına bizlere emanet ettiğiniz dostlarımızı sürekli olarak kontrol altında tutmaktayız.

Köpek Oteliniz Düzenli Olarak Dezenfekte Ediliyor Mu ?

Otelimiz, temizlik ve bakım kavramının evcil dostlarımız üzerindeki mühim etkisinin dikkate ve ciddiye alınmasına bağlı olarak gerek günlük gerekse de haftalık periyotlarla dezenfekte edilerek sürekli olarak temiz tutuluyor.

Köpeğimi Neden Loyal Friend Köpek Oteline Emanet Etmeliyim ?

Köpek dostlarımıza sevgi ve şefkat gösteriyor, beslenme ve tuvalet ihtiyaçlarını disipline ediyor, sosyal çevreyle iletişime girmelerine yardımcı oluyor, fiziksel tempolarını korumak adına düzenli egzersizler yaptırıyor ve % 100 hijyenik ve güvenilir ortamlarda misafir ediyoruz.

Köpek Oteli Fiyatları

Hiç şüphesiz yaşamımızın en değerli varlıklarından biri olan dostumuzu emanet edeceğimiz köpek otelini seçerken dikkate aldığımız faktörlerden biri de fiyatlandırmadır.

Firmamız kurumsal ve profesyonel kimliğinin getirdiği avantajları köpek oteli fiyatlarına da yansıtıyor, sezonluk indirimleri ile profesyonel ve güvenilir köpek oteli hizmetinin yanı sıra avantajlı fiyatı ile de ön plana çıkmanın mutluluğunu yaşıyor.

Konaklama süresine bağlı değişkenlik gösteren fiyatlarımızla ilgili bilgi almak adına tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek !