Loyal Friend » Köpek Otelimizi Tercih Etmek İçin 5 İyi Neden

Köpek Otelimizi Tercih Etmek İçin 5 İyi Neden

Kökenleri yüz yıllar öncesinde dayanan ve tarihin her döneminde insanların daha konforlu bir yaşam sürmesine katkı sağlayan dostlarımız, 21. yy.’ın karmaşık dünyasında dün olduğu gibi bugün de bizlerin en iyi ve vazgeçilmez dostlarıdır.

Loyal Friend Köpek Oteli ve Pansiyonu'nda ağırladığımız misafirlerimiz.

İş seyahatı, tatil ya da daha birçok zorunluluk bizleri kısa süreli de olsa dostlarımızdan ayırır ve bu ayrılıkta dostlarımızı güvenilir bir köpek oteline emanet etmek onun sağlığının, fiziksel ve psikolojik gelişiminin sekteye uğramamasını sağlarken bizim de gözümüz arkada kalmaz.

Yaşamımıza renk katan dostlarımızı Loyal Friend’e emanet etmek için 5 iyi neden;

Konfor – Dostlarımıza Özel Alanlar

Sizlerin yokluğunda onlara yokluğunuzu hissettirmemek adına dikkat ettiğimiz ilk nokta; dostumuzun konforu ve kendini güvende hissetmesidir.

Köpek otelimizde ağırladığımız dostlarımıza sahiplerinin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyoruz.

Loyal Friend’de konaklama ve eğitim alanlarında yapılan tüm düzenlemeler dostlarımızın konforu ve faydası düşünülerek tasarlanmış olup, onların eğitim ve sosyalleşme süreçlerine katkı sağlayacaktır.

İlgi ve Sevgi

Her sosyal varlık gibi köpek dostlarımız da ilgi ve sevgiye ihtiyaç duyar ve bu ihtiyaçlarını zaman zaman farklı davranışlarla bize anlatmaya çalışır.

Dostlarınızı güvenilir ortamlarda uzman personelimiz ile ağırlıyor, onları mutlu etmenin gururunu aşıyoruz.

Loyal Friend’de dostlarımızla bire bir vakit geçiriyor ve kısa süreli de olsa mahrum kalacakları ilgi ve sevgiyi onlara vermek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Sosyalleşme

Özellikle yavruluk döneminde uzman eğitmenler aracılığıyla doğru argümanlar kullanılarak eğitilen köpekler, sosyal yaşama adaptasyon sağlar ve yaşamı hem onlar hem de bizler için zorlaştırmaz. Elbette bu durumun tersi de söz konusudur ve sosyal dünyayla barışık yapıda olmayan dostlarımız agresiflik başta olmak üzere birçok problem ile fiziksel ve psikolojik olarak yıpranabilir.

Dostlarınızı Loyal Friend köpek oteline emanet edin, gözünüz arkada kalmasın.

Dostlarımızla gerek hemcinsleri ile birlikte gerekse de yalnız ilgilendiğimiz anlarda onları sosyal çevrenin farklı noktaları (yeni insanlar, nesneler, sesler, görüntüler ve yaşam alanları…) ile tanıştırıyor, sosyal hayata entegre olmalarına yardımcı oluyoruz.

Uzman Personel

Birçok noktada ifade ettiğimiz üzere köpekler sosyal varlıklardır ve bu durum birtakım hassasiyetleri de beraberinde getirir.

Köpek otelimizde dostlarımıza özel odalarımız ile onları güvenilir ortamlarda ağırlıyoruz.

Örneğin; köpeklerimiz yeni tanıdığı nesne ya da insanlara karşı agresif tavır sergileyebilir ve bu tavırlarını şekillendiren çoğu zaman “bilinmeyen” olarak algıladığı nesnenin/varlığın ona yaklaşımıdır ya da çağrıştırdıklarıdır. Buna ek olarak; dostlarımız kendilerini güvenle hissetmedikleri takdirde de agresyon durumuna geçebilir.

Dolayısıyla yeni çevreler, sesler, görüntüler, nesneler ya da insanlar ile tanışmaları esnasında bu sürecin uzman personeller aracılığıyla kontrol altına alınması dostumuzun psikolojik sağlığı ve yaşam konforu için çok ama çok önemlidir.

Loyal Friend Köpek Oteli ve Pansiyonu, sektörel tecrübesi ve profesyonel çalışanları ile ön plana çıkar.

Köpek otelimizde beslenme, tuvalet, egzersiz ve oyun gibi temel ihtiyaçlar başta olmak üzere dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını uzman personellerimiz ile karşılıyor, onlara gösterdiğimiz ilgi ve sevgiyi; tecrübe ve bilgi birikimi kavramlarıyla daha efektif hale getiriyoruz.

Düzenli Denetleme ve Kontrol

Otelimizde konaklayan dostlarımızda görülmesi muhtemel sağlık problemlerine vakit kaybetmeden müdahale edebilmek ve bizimle konakladıkları süre boyunca fiziksel özelliklerini kontrol altında tutabilmek adına otelimizde 7/24 veteriner bulunduruyor, kamera sistemimiz ve gözlemci personelimiz aracılığıyla dostlarımızın her anını denetleyerek onlara gözümüz gibi bakıyoruz !