Loyal Friend » Otelimizin Misafirleri

Otelimizin Misafirleri

Otelimizin daimilerinden ev sahiplerindendir. Yakışıklı olduğu kadar son derece centilmen ve eğitimli bir beyefendidir. Hobileri arasında surat yalamak, sırt üstü yatmak ve çocuklarla oynamak vardır.

Odin

Otelin en sıkı ziyaretçilerindendir. Hep mutludur ve inanılmaz oyuncudur.  Topla oyun oynarken yakalanmak istemezse 3 kişi de olsanız sizden bir şekilde kaçar. Top patlatmaya bayılır, sonra da ben yaptım bakışı atmakta üstüne yoktur.

Robin

Kıvırcık tüylerine mi, tatlı bakışlarına mı yoksa şirinliklerine mi daha çok aşığız bilmiyoruz.Senin her gelişinde oteli bir heyecan kaplar. En sevdiği oyun kovalamacadır.

Bambam

Kafası yuvarlak, tüyü kıvırcık, huyu şakacı. Ailesi tatile gittiğinde o da bizimle tatil yapar, arkadaşlarını çok sever, harika pozlar verir.

Cookie

Kibarlık ve zarafet temsilcisi bir çocuk. Ah bir de insan dilinde konuşabilse hep rica edecek bir şeyleri. Çok seviyoruz seni.

Shot
Otelimizin misafirleri Kavun ve Minnoş.

Miniş kardeşlerden Kavun ve Minnoş. Birlikte oynar, birlikte yemek yer, birlikte uyurlar. Loyal Friend’de tuvalet eğitimlerini birlikte tamamladılar.Bir sonraki seferde birlikte tatile gelecekler.

Kavun ve Minnoş

Seçici ve kuralcı tatlı bir çocuktur. Genelde kendi seçtiği arkadaşlarıyla oynar ve oyunları da kendi belirler.Dostluk onun için çok önemlidir.

Badem

Çılgın misafirlerimizden Raven. Koca cüssesine bakmadan oynayan bir koca bebektir. Koşup koşup hızlanarak üzerinize atlayıp kaçıverir. Uzaktan da bakar, ufak bir sinyal yeterlidir yeniden üstünüze çıkması için.

Raven

Bir diğer beyefendimiz de Darma’dır.Kendi halinde, sessiz, oyuna davet edilirse katılan edilmezse kendiyle vakit geçirmekten de keyif alan bir çocuk.Bazılarının tatilden anladığı kafa dinlemekse, Darma oğlumuz da öyledir.

Darma

Bacakları kısa kalbi kocaman bir dost. Kardeşiyle birlikte eğitim sürecini Loyal Friend’de geçirmekteler. Derslerinde başarılı, arkadaşlarıyla uyumlu, saygılı bir çocuk. Daha ne olsun, karnesi tabiki de taktir olacak.

Bella

Kısa bacak Bella’nın kısa bacak dünya güzeli kardeşi Maya. Eğitim alan, çalışkan, oyuncu, zarif bir öğrencidir.

Maya

Koca bebek Yosun.Yosun dünyaya oyun oynamak ve gördüğü her şeyi yemek için gönderilmiş bir melek.

Yosun

Çöl’ün hikayesi biraz üzücü olsa da şimdi mutlu bir çocuk. Hele ki dişlerinin güzelliğine ve farklılığına diyecek yok.Her şeyinle sana bayılıyoruz.

Çöl

Otelin en miniklerinden Zeyna. Hobileri arasında bulduğu insan parmaklarını kemirerek diş kaşıtmak ve arkadaş kuyruğu yakalamaca oynamak vardır.

Zeyna

Otelimizin daimilerinden ve eski Jönlerdendir. Güzel kızlarla arkadaşlık etmeye ve havhav şarkısı söylemeye bayılır.Centilmen ve eğlencelidir.

Paşa

Burnu fındık ağzı kahve fincanı.. Şeker mi şerbet mi.. adeta sözleri kendisine yazılmış. Bir şarkıda ya da şiirde anlatılabilirdi sadece senin tarifsiz güzelliğin.

Puki

Otelin en ağır abilerindendir. Uzaktan gören bi yutkunur ama tanıyan bilir yufka yüreğini ve şebekliklerini.

Şerif

İsminden de anlaşılacağı gibi o minik sevimli bir ponpon. Yumuşacık, sevgi dolu, kucak seven bir çocuk.

Ponpon

İzmir’le dost olmak isterseniz her şeyi yapın ama önem verdiği eşyalarına asla dokunmayın.Çünkü bu bal çocuğun battaniyesi onun için her şeyden daha önemli.

İzmir

Güzel bir aile tarafından çok küçükken sokaktan kurtarılan Mex kalbimizi eritiyor. İlk misafirliği 5 aylık bir bebekkendi, şimdi o da bir abi oldu. Çok ama çok seviyoruz.

Mex

Victoria Secret mankenleri yanında halt etmiş. Kendisi otelimizin namı değer bacak güzelidir. Kibar, zarif, iyi kalpli bir kız.

Miu

Sempatiklik abidesi, insan canlısı bir çocuk.

Misha

Doğa aşığı bir çocuk. Çimlerin tadını en çok çıkaranımız Mia’dır. Eğlenmeyi, oynamayı, koşmayı, zıplamayı kısacası yaşamayı çok sever canımız.

Mia

Bakmayın onun kurt görünümüne, ruhu aslında kırmızı başlıklı kız.Annesi onu çok sever bizim de göz bebeklerimizden.

Lucky

Dosta güven düşmana korku salmaya çalışır ama kıvırcık sevimli koca kulaklarından dolayı pek mümkün olmaz 😀

Finiks