Dostlarınızı Loyal Friend köpek oteline emanet edin, gözünüz arkada kalmasın.
Loyal Friend Köpek Oteli ve Eğitim Merkezi
Loyal Friend'de profesyone, hijyenik ve güvenilir köpek oteli hizmeti.
Köpek otelimizde yalnızca konaklama hizmeti değil eğitim hizmeti de bulunur.
Köpek otelimizde dostlarımıza özel odalarımız ile onları güvenilir ortamlarda ağırlıyoruz.
Köpek otelimizde ağırladığımız dostlarımıza sahiplerinin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyoruz.

Yaşlı Köpek Bakım ve Huzurevi

İnsanların en sadık dostu olarak bilinen köpekler hayatımız içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Sevimli evcil hayvanlarımızın yaşantımıza kattıkları sevgi, eğlence ve bağlılık ile bir dosttan daha fazlası olduğunu söyleyebiliriz. Fakat her canlı gibi sevimli dostlarımız da yaşlanarak ömürlerini doldurmaktadır. Yaşlanan köpeklerin bakımı, beslenmesi ve sosyal aktiviteleri konusunda sahiplerinin zorluk yaşadığını da görebiliriz. Tam bu noktada dostunuzu Loyal Friend’in ilgi ve şefkat dolu huzurevine emanet edebilir, ondan her an bilgi alırken güvende ve ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde karşılandığından emin olabilirsiniz.

Hemen Bilgi Al!

Yaşlı Köpek Bakım ve Huzurevi Merak Edilenler

Yaşlı köpek huzurevi düzenli olarak dezenfekte ediliyor mu?

Yaşlı köpek bakımevimiz uzman ekiplerimiz tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Evcil hayvanlarınızın sağlıklı bir ortamda bakımının üstlenilmesi konusunda asla taviz vermeyen Loyal Friend en uygun koşulları oluşturarak köpeğinizin yaşlılık sürecinde yanında olmaktadır.

Köpek huzurevinde veteriner bulunuyor mu?

7/24 kontrol edilen yaşlı köpeklerde hastalık ve benzeri durumlar için huzurevimizde sürekli olarak veteriner bulundurulmaktadır. Sertifikalı şekilde hizmet veren veterinerlerimiz köpeklerinizin daha önceden oluşan veya oluşabilecek tüm sağlık ve diğer problemleri ile yakından ilgilenmektedir.

Yaşlı köpeklerin beslenme ve egzersiz ihtiyaçları nasıl düzenleniyor?

Tüm ihtiyaçları ile 7/24 ilgilendiğimiz yaşlı dostlarımızın beslenme, bakım ve egzersiz durumları uzmanlarımız tarafından özel olarak düzenlenmektedir. Bu süreçte sizlerin fikirleri ve köpeğinizin güncel durumu da dikkate alınarak en konforlu hizmeti sağlayan koşullar değerlendirilmektedir.

Yaşlı köpek huzurevinde verilen hizmetler nelerdir?

Yaşlı köpek huzurevinde köpeğinizin tüm ihtiyaçları ile doğrudan ilgilendiğimizi daha önce de belirtmiştik. Fakat bu hizmetleri spesifik olarak şu şekilde listeleyebiliriz;

  • Yaşlı dostumuzun beslenmesi
  • Yaşlı dostumuzun bakımı
  • Egzersizler ve sosyal aktiviteler
  • Sürekli olarak ilgi ve sevgi
  • Veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli sağlık kontrolleri
  • Diğer köpekler ile kaynaşmanın sağlanması

Yetişkinliğin belirli bir evresine ulaşarak yaşlılık belirtileri görmeye başlayan köpeklerinizi Loyal Friend’in güvenli ve tecrübeli ellerine bırakabilirsiniz. Yaşlı dostlarımıza son derece konforlu bir ortamda yaşam fırsatı sunulmaktadır. Yaşlanan bir köpeğe yeni bir ev bulma veya ilgili bir aile kazandırma konusunda problem yaşayan tüm müşterilerimiz için Loyal Friend köpek huzurevi hizmetimiz devrededir. Bu hizmetimiz sayesinde hayatı boyunca sizlere arkadaşlık etmiş en sadık dostlarınızdan biri olan evcil hayvanınızın tüm beslenme, bakım ve çeşitli ihtiyaçlarını gideriyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek sizin de köpeğinize daha iyi bir yaşam fırsatı oluşturmanız mümkündür.

Yaşlı Dostlarımız İçin En Güvenli Barınak

İhtiyatlı bir sahip köpeğinin yalnızca bir hayvan değil, bir dost ve bir yoldaş olduğunun bilincindedir. Fakat çok sadık bir dostunuz olsa da hayatın neler getirebileceği konusunda emin olamayabilirsiniz. Yaşlı köpeklerin beslenme, bakım ve daha birçok konuda sahiplerine zorluk yaşattığı görülmektedir. Özellikle gündelik hayatını evde geçirmeyen evcil hayvan sahiplerinin bu noktada daha da zorlandığını söyleyebiliriz. Loyal Friend yaşlı dostlarımız için en güvenli barınak fırsatını oluşturuyor.

Köpek oteli hizmetimizin yanı sıra yaşlı köpek bakımı ve huzurevi ile sizler için daha kaliteli şartlar oluşturmaya devam ediyoruz. Otelimizde asla yalnız kalmayan yaşlı dostlarımız ile gece gündüz demeden ilgilenilmektedir. Sevimli dostlarımızı huzurevine emanet etmeden önce tereddüt yaşayan tüm müşterilerimizin kısa sürede aldıkları profesyonel hizmet sayesinde vicdanen daha rahat hissettiklerini söylememiz mümkündür. Siz de ömrü boyunca hayatınızda değerli bir yere sahip olan yaşlı köpeğiniz için en iyi imkanları seferber edebilirsiniz.

Siz de Loyal Friend ailesinin bir parçası olmak istemez misiniz ?

Loyal Friend Yaşlı Köpek Bakımı

Otelimizin Yaşlı Misafirleri

Loyal Friend Yaşlı Köpek Bakımı

Otelimizin Yaşlı Misafirleri

Köpek Huzurevinde Güvenilir Adres

Loyal Friend Köpek Oteli ve Konaklama Merkezi yalnızca yavru ve yetişkin değil yaşlı köpekler için de en iyi hizmeti sunmaktadır. Köpek huzurevi sayesinde dostlarımızın yaşamlarının ağır işlediği dönemde profesyonel bir bakım ve beslenme hizmeti almasını sağlayabilirsiniz. Özellikle beslenme ve bakım sürecinde sizlerin de yardımı alınmaktadır. Köpeğinizin düzenli beslenme programı aynı şekilde devam ettirilerek yemekler sizlerin tercihine göre seçilmektedir. Buna ek olarak yaşlı köpeğinize uyguladığınız özel bir bakım durumu olması halinde de bu bakım eksiksiz şekilde uygulanmaya devam etmektedir.

Tüm bu şartların yanı sıra yaşlı dostlarımızın egzersiz aktiviteleri de eksiksiz şekilde yerine getirilmektedir. Genç veya yaşlı olsun bir köpeğin en istekli olduğu dönemlerden biri hiç şüphesiz sosyal hayat ve eğlenceli aktivitelerdir. Egzersiz aktivitelerimiz sayesinde köpeğinizin yaşlılık sürecini daha sağlıklı geçirmesine yardımcı oluyoruz. Loyal Friend yalnızca köpeğinize değil sizlere de yardımcı olmaktadır.

Tereddütte olan yaşlı köpek sahibi müşterilerimiz köpek huzurevini yakından inceleyerek şartlar hakkında bilgilendirme alabilmektedir. Yine ulaşım sıkıntısı olan müşterilerimiz için sadık dostumuzun transferi sürecinde de tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Hazırlıksız yakalandığınız durumlarda köpeğinizi rahatlıkla barınağımıza bırakma fırsatınız bulunuyor. Ek olarak yaşlı dostunuzu belirli ziyaret aralıkları ile kalıcı olarak huzurevine bırakmanız da mümkündür. En profesyonel ellerde en iyi hizmeti alan sevimli dostlarımız yaşlılık dönemlerini sevgi ve ilgi ile geçirmektedir.

Loyal Friend olarak yaşlı köpek bakımı ve huzurevi konusunda yetkin bir hizmete sahip olsak da aklında soru işareti kalan müşterilerimizin merak ettiği birçok konu bulunmaktadır. Bu konular hakkında sıklıkla sorular soruları sizler için şu şekilde sıralayabiliriz;